Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Fit Boss cz s.r.o.
Rybná 716/24
110 00 Praha 1 - Staré Město
tel: +420 776316146
info@fitboss.cz

NOVINKY

arr35 příznaků, že Vaše játra nejsou v pořádku Jak víme, tak játra jsou centrálou metabolismu a jedním... arr3NOVINKA Vitamin Well  VITAMIN WELL   Vitamin Well jsou osvěžující vitamínové nápoje, obohacené různými vitamíny a... arr3Co ještě nevíte o chia semínkáchCHIA SEMÍNKA Latinsky nazývaná Salvia Hispanica, jsou semínka rostliny šalvěje hispánské, která... arr3PULSE FITNESS A WELLNESS     Pulse nabízí několik variant členství za velmi výhodné ceny. Všechny druhy členství zahrnují...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Naše cena 28 Kč
Skladem

NOVINKA Vitamin Well

 

VITAMIN WELL

 

Vitamin Well jsou osvěžující vitamínové nápoje, obohacené různými vitamíny a minerály, ovocnými a rostlinnými extrakty. Nápoje jsou nesycené a jemně slazené pouze ovocným cukrem. První nápoje Vitamin Well byli uvedeny na Švédský trh v roce 2008. Všechny nápoje Vitamin Well jsou vyvíjeny a vyráběny ve Švédsku. Naše vitamínové nápoje jsou zdravější alternativou k syceným a slazeným nápojům, limonádám a ovocným džusům. V České republice jsou zatím k dispozici ve čtyřech variantách: Vitamin Well Antioxidant, Vitamin Well Defence, Vitamin Well Drive a Vitamin Well Everyday. Naše vitamínové nápoje jsou vhodné k doplnění vitamínů a minerálů, ale především skvěle chutnají. Jako základ zdravého životního stylu doporučujeme nápoje kombinovat s pestrou a vyváženou stravou s dostatkem ovoce a zeleniny.


NÁPOJE OBSAHUJÍ:


VITAMÍN C (ANTIOXIDANT, DEFENCE, EVERYDAY)

Vitamín C je antioxidant, který přispívá k ochraně buněčných složek před oxidativním poškozením. Vitamín C přispívá k normální funkci nervového a imunitního systému, k normálnímu energetickému metabolismu a také zvyšuje vstřebávání železa.


VITAMÍN D (DEFENCE, DRIVE)

Vitamín D přispívá k udržení normálních kostí, k normální funkci svalů a vstřebávání vápníku a forforu. Vitamín D také přispívá k normální funkci imunitního systému.

 

VITAMÍN E (ANTIOXIDANT, DRIVE, DEFENCE, EVERYDAY)

Vitamín E je antioxidant, který přispívá k ochraně buněčných složek před oxidativním poškozením.

 

VITAMÍN B3 Niacin (DRIVE, EVERYDAY)

Vitamín B3 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a normální funkci nervového systému. Vitamín B3 rovněž přispívá k udržení normálního stavu pokožky a sliznic.

 

VITAMÍN B5 Kyselina Pantothenová (DRIVE, EVERYDAY)

Vitamín B5 prospívá při překonávání dlouhodobého stresu, odstranění únavy nebo při poruchách spánku.

 

VITAMÍN B12 (DRIVE, DEFENCE, EVERYDAY)

Vitamin B12 přispívá k normální tvorbě červených krvinek, k normálnímu buněčnému dělení a k normální funkci imunitního systému. Kromě toho, B12 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.

 

ZINEK (ANTIOXIDANT, DRIVE, DEFENCE, EVERYDAY)

Zinek je antioxidant, který chrání buňky před oxidativním stresem a přispívá k normální buněčnému dělení a normální funkci imunitního systému. Kromě toho, zinek přispívá k udržení normálních kostí a normálnímu metabolismu tuků, sacharidů a bílkovin.

 

BIOTIN (DRIVE, EVERYDAY)

Biotin je vitamín skupiny B, který přispívá k normálnímu metabolismu tuků, sacharidů a bílkovin. Biotin také přispívá k normální funkci nervového systému a udržování normální kůže a vlasů.

 

SELEN (ANTIOXIDANT, DRIVE, EVERYDAY)

Selen je antioxidant, který se podílí na ochraně buněčných složek před oxidativním poškozením. Selen také přispívá k normální funkci imunitního systému a k udržení normálního stavu vlasů.

 

ZINEK (ANTIOXIDANT, DRIVE, DEFENCE, EVERYDAY)

Zinek je antioxidant, který chrání buňky před oxidativním stresem a přispívá k normální buněčnému dělení a normální funkci imunitního systému. Kromě toho, zinek přispívá k udržení normálních kostí a normálnímu metabolismu tuků, sacharidů a bílkovin.

 

MAGNESIUM (DRIVE, EVERYDAY)

Magnesium přispívá k udržení normálních kostí, k normální funkci svalů a k rovnováze elektrolytů. Kromě toho, magnesium přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normálnímu dělení buněk a také k syntéze proteinů.

 

KYSELINA LISTOVÁ (DRIVEDEFENCEEVERYDAY)

Kyselina listová je vitamín skupiny B, který přispívá k normální tvorbě krve, dělení buněk a k normální funkci imunitního systému. Kyselina listová také přispívá k normálnímu růstu zárodečných tkání v průběhu těhotenství

 

MĚĎ (ANTIOXIDANT)

Měď přispívá k udržení normálních kostí, k normálnímu metabolismu sacharidů a k normální tvorbě červených krvinek. Kromě toho přispívá k normální funkci imunitního systému.

 

MANGAN (ANTIOXIDANT)

Mangan je antioxidant, který chrání buňky před oxidativním stresem a přispívá k normálnímu metabolismu sacharidů, tuků a bílkovin. Také přispívá k udržení normálních kostí a k normální tvorbě červených krvinek.


KOFEIN (DRIVE)

Kofein pomáhá zvýšit pozornost a zlepšit koncentraci.